Instalacje fotowoltaiczne do twojego domu i firmy

6 KROKÓW_Mesa de trabajo 1_113924.jpg

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/7

AIRLUX POLSKA rekomenduje swoim klientom najlepszych dostawców osprzętu do systemów fotowoltaicznych. Dzięki temu mamy 100 % pewność, że Państwa instalacja będzie działać długo i niezawodnie. Skontaktuj się z Naszym doradcą i dopasuj moc oraz miejsce montażu  do swojego gospodarstwa domowego już dziś.

Projekt bez tytułu (11).png

Konsultanci ds. Fotowoltaiki, a nie sprzedawcy Słuchamy twoich potrzeb oraz projektujemy system, który redukuje Twoje rachunki za prąd, jednocześnie trzymając się sprecyzowanego przez Ciebie budżetu. Nasi konsultanci dokładają wszelkich starań, aby omówić oferowane przez nas produkty z zakresu efektywności energetycznej, dzięki czemu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej. Reprezentujemy najwyżej ocenianych producentów instalacji fotowoltaicznych w branży, co ułatwia podejmowanie najlepszych decyzji, dzięki najlepszym produktom. Naszym celem jest pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze i zmniejszyć zużycie prądu.
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 

 

 
 
 
 

 

Nie idziemy na skróty. Zadaniem naszej firmy jest zaprojektowanie na zamówienie każdego systemu, zarówno mieszkaniowego, jak i komercyjnego, zarówno na dachu, jak i na ziemi. Nasi konsultanci opracują niezawodny system, który maksymalizuje produkcję, minimalizuje koszty i wygląda świetnie.

  • Niższe rachunki

  • Niezależność i bezawaryjność

  • Korzystny wpływ na środowisko

  • Zapewnienie gwarancji jakości

  • Dofinansowania

  • Profesjonalną instalację i doradztwo

Oferujemy pełen zakres usług

Obawiasz się, że decyzja o wyborze paneli fotowoltaicznych będzie trudna a cały proces instalacji skomplikowany? Usiądź i zrelaksuj się. Zajmiemy się projektem, instalacją, przeglądami i integracją wszystkich urządzeń.

Dlaczego warto nam zaufać?

Projekt bez tytułu (8).png
Projekt bez tytułu (9).png
Projekt bez tytułu (10).png
Projekt bez tytułu (12).png

Zapewniamy profesjonalną obsługę i solidny montaż. Doradzimy jak dobrać ogniwa fotowoltaiczne najlepszej jakości i zdobyć dofinansowanie od państwa. Dbamy o to by nasze realizacje przeprowadzane były terminowo i sprawnie. Wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników, którzy znają się na rzeczy i zawsze chętnie udzielą dodatkowych informacji.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami technicznymi.

Projekt bez tytułu (3).png